نتایج جستجو برای عبارت :

جوکر - یک قهرمان یا شرور ؟!

۱۵. او واقعا نترس است
به اعتقاد بسیاری، بتمن ابرقهرمانی بدون ترس است، اما این موضوع صحت ندارد، نه؟ بتمن به این شکل نیست که هیچگاه ترس را تجربه نکند، بلکه او همیشه موفق می‌شود بر ترس خود غلبه کرده و از آن برعلیه دشمنانش استفاده کند. به همین علت است که مجرمان شهر گاتهام بسیار از او می‌ترسند. البته همه به جز جوکر. ممکن است یکی از جنبه‌های منحصر به فرد جوکر یک نیروی فرابشری نباشد، اما این ویژگی کاملا در انحصار این شخصیت است. او از هر جهتی نترس اس

فیلم Joker در الهام‌برداری درست از منابعِ الهامِ بزرگش، تنبل ظاهر می‌شود و در ارائه‌ی فیلمی نامرسوم و غافلگیرکننده با محوریت دلقکِ جرم و جنایت شکست می‌خورد. همراه نقد زومجی باشید.
در این مقاله نگاهی کامل به فیلم جوکر داریم. بررسی میکنیم که چرا آرتور از یک فرد بی آزار تبدیل به یک شخصیت متفاوت می شود. کدوم قسمت های زندگی آرتور باعث شکل گیری این ماجرای عظیم می شود و در نهایت نگاهی عمیق تر به صحبت های آرتور در برنامه تلویزیونی داریم صحبت هایی ک

فیلم Joker در الهام‌برداری درست از منابعِ الهامِ بزرگش، تنبل ظاهر می‌شود و در ارائه‌ی فیلمی نامرسوم و غافلگیرکننده با محوریت دلقکِ جرم و جنایت شکست می‌خورد. همراه نقد زومجی باشید.
در این مقاله نگاهی کامل به فیلم جوکر داریم. بررسی میکنیم که چرا آرتور از یک فرد بی آزار تبدیل به یک شخصیت متفاوت می شود. کدوم قسمت های زندگی آرتور باعث شکل گیری این ماجرای عظیم می شود و در نهایت نگاهی عمیق تر به صحبت های آرتور در برنامه تلویزیونی داریم صحبت هایی ک
عکس پروفایل جوکر

مطابق معمول در کد تولز با شما هستیم با ارائه عکس پروفایل و عکس نوشته با موضوعه تولدم نزدیکه لطفا تا انتها عکس پروفایل جوکر و دیالوگ های زیبایش در بتمن 2 را مشاهده فرمایید.
عکس پروفایل جوکر و عکس نوشته جوکر joker
جوکر این روزها بخوبی دیده و فهمیده شده است. مردمی که خودشان را در آینه‌ی جوکر می‌بینند با او همدردی می‌کنند. جوکر، داستان فرزند این سرزمین است که به دست پدر خویش دیوانه شده است. سرمایه‌دار و سیاست‌مدار کلان این شهر، مادر (نماد همیشگی طبیعت، سرزمین، قلمرو و کشور) را خدمتکار خویش ساخته است امّا این مرد زورمند، عاشق سرزمین می‌شود و به وی تجاوز می‌کند، شیره‌اش را می‌مکد و تفاله‌ی طبیعت را به گوشه‌ای پرتاب می‌کند.
ادامه مطلب
BluRay,Despicable Me 3,Despicable Me 3 2017,x265 HEVC,بلوری,دانلود Despicable Me 3 2017 720p,دانلود انیمیشن Despicable Me 3,دانلود انیمیشن من شرور 3,دانلود انیمیشن من شرور 3 Despicable Me 3 2017,دانلود انیمیشن من شرور Despicable Me 2017,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Despicable Me 3,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون من نفرت انگیز,دانلود مستقیم انیمیشن Despicable Me 3 2017,دسپیکابل می,دوبله فارسی,دوبله گلوری انیمیشن من شرور 3,من شرور 3,
ادامه مطلب
توی یک صحنه از فیلم The Dark Knight،اونجا که بتمن جوکر رو توی هوا معلق کرده و جوکر توی اون ارتفاع بلند ترسناک که هر لحظه ممکنه سقوط کنه با صدای بلند قهقهه میزنه و باد میخوره توی موهای بدرنگش و تاب میخوره و انگار داره کیف میکنه.توی این صحنه جوکر به بتمن میگه"تو هیچی نداری که بتونی منو باهاش تهدید کنی"...
یک وقتهایی فکر میکنم کاش همه مون مثل جوکر بودیم.بی اسم،بی نشان،بی شناسنامه،بی خانواده،بی اثر انگشت،بی هیچ وابستگی و تعلقی به این دنیا که حتی تهدید به
جوکر احتمالا تنها شخصیت شروری است که در بین طرفداران ابرقهرمانان فیلم ها مشهور می باشد. هیث لجر با بازی در نقش جوکر در فیلم شوالیه تاریکی و با عملکرد خارق العاده ای که داشت، توانست این شخصیت را در قلب طرفداران جاودانه کند.
اما بازیگر دیگری که توانسته شخصیت جوکر را به خوبی به تصویر بکشد واکین فینیکس در فیلم جدید جوکر 2019 است که داستان زندگی آرتور فلک را نشان می دهد، مردی که مورد بی اعتنایی جامعه قرار می گیرد.
ادامه مطلب
#جوکر غلیظ شده ی داستان زندگی همه ی ما آدم هاست. آدم هایی که پیرهن آبی، جلیقه ی زرد و کت قرمز بر تن داریم و هر آن منتظر آنیم تا دست برده تا یک گلوله در مخ کسی که دستمان انداخته خالی کنیم. و بشویم سمبل و یا نماینده ی یک طیف فکری‌. آدم هایی تنها که هرکدام به تنهایی غمی داریم. غمی بزرگ. حتی بچه های چهارراه فاطمی. حتی استاد دانشگاه.‌ حتی دختر خوش خنده ی دانشگاه..همه ی ما آدم ها #جوکر یم، فقط غلظت و رقّت مان فرق می کند. ما اگر به ظاهر جانی نباشیم، در باطن

جوکر ، فیلمی جنایی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی تاد فیلیپس می‎باشد. فیلم سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی هشتاد میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود که او تبدیل به آدمی بی‌رحم و ترسناک شود و…

دانلود حوکر 2019 با دوبله فارسی 

نخستین واکنش ها به «جوکر» تاد فیلیپس:شاهکار است!
صبح امروز اولین نمایش فیلم «جوکر» ساخته تاد فیلیپس در جشنواره جهانی ونیز برگزار شد و نخستین واکنش ها به فیلم پر از تمجید و ستایش است. به گزارش دنیای تصویر آنلاین، منتقدان فیلم را جسورانه، فوق العاده و تلخ توصیف کردند.
یکی از منتقدان در توئیتر نوشت: نمی توانم باور کنم تا این حد «جوکر» خوب باشد. یک شاهکار است. بامزه، تلخ، باحال و پر از خشم. خواکین در نقش جوکر معرکه است.
منتقد دیگری هم نوشته: زمان ب
لشکرصاحب زمان باشد بسیج قهرمان/دلبرافلاکیان باشد بسیج قهرمان/میرود راه خدارا با خلوص بندگی/اسوه برخاکیان باشد بسیج قهرمان/درجهان مشهورگشته عاشق براهل بیت/آشنای هرمکان باشد بسیج قهرمان/درولایت محوری شد رادمردی باصفا/شیعه راامن وامان باشد بسیج قهرمان/دربصیرت هست کامل میشود الگوی ناب/خوارچشم دشمنان باشد بسیج قهرمان/رهروکارشهیدان باامام عاشقان/نورچشم عاشقان باشد بسیج قهرمان/دررکاب رهبرخود دائما آماده باش/هرکجایی جانفشان باشد بسیج قهرم

این «جوکر» همان‌طور که کارگردانش گفته بود به تراویس بیکل «راننده تاکسی» اسکورسیزی نزدیک است. کسی که می‌خواهد خیابان‌ها را از کثافت پاک کند. طعنه‌آمیز نیست که دست آخر به رابرت دنیرویی شلیک می‌کند که بازیگر نقش تراویس بیکل بود؟ یعنی حتی تراویس بیکل هم در گاتهام تاب نمی‌آورد. فقط جوکر است که می‌تواند با رسیدن به پوچی مطلق، بدون هیچ هدف والایی در گاتهام تبدیل به قهرمانی آنارشیست و البته در جهت اهداف سیاستمداران جامعه شود.
«جوکر» بیشتر ا
فیلم جوکر2019 رو دیدم و برای توصیفش در یک کلمه باید بگم "خدا" بود...اما برخلاف تصور من که انتظار جوکر دیوانه ای در حد جوکر در فیلم the dark knight رو داشتم و اکشن بازی های جذاب، اینجا جوکر غمگینی داشتیم...تمام مدت فیلم دلم میخواست گریه کنم...
هرچند هیچ کدوم از جوکرها رو به اندازه ی نقش هیث لجر دوست نداشتم اما باید بگم phoenix هم فوق العاده بود توی این نقش...
چه معجزه ای داره این سینما و این بازی های درجه یک که من بعد دیدنش دلم میخواد داد بزنم...از خوشحالی?اصلا...ن
بعد از انتشار فیلم «جوکر» ساخته‌ی تاد فلیپس، یک سوال به صورت جدی در محافل نقد فیلم و برخی محافل سیاسی مطرح شد، سوالی درباره جهت‌گیری ایدئولوژیک فیلم: آیا جوکر یک فیلم ضدسرمایه‌داری است؟ در پاسخ این سوال باید گفت: «جوکر؟ ضدسرمایه‌داری؟ شوخی می‌کنید!» اما چرا ادعای ضدسرمایه‌داری بودن جوکر تا این حد غیرمنطقی، خنده‌دار و مضحک است؟ چرا تار و پود جوکر با حرکت در خلاف مسیر سرمایه‌داری بیگانه است؟
ادامه مطلب
(بی عدالتی: خدایان میان ما) بازی جدید و فوق العاده زیبا با گرافیکی خارق العاده و خیره کننده در سبک بازی های کامبت و اکشن برای سیستم عامل اندروید می باشد که پس از مدت ها، امروز در پلی استوری منتشر شد! بازی ای شگفت انگیز از نبرد میان قهرمانان داستانی که در آن شما به عنوان قهرمانانی محبوب از جمله سوپرمن، بتمن و غیره به مبارزه با دیگر قهرمانان مشغول می شوید و تجربه ی بهترین بازی ماجراجویی و اکشن را در اندرویدفون خود به ارمغان می اورید! داستان بازی
سلام با پنج تا از کار های برتر جوکر امروز مزاحم شدیم
شماره5:
کشتن شوالیه تاریکی 
تاحالا کسی فکر کرده جوکر بتمن رو بکشه فکرش درست بوده.
شماره4:
مسموم کردن جیمزگوردون
اودر کمیک شوالیه ارکام اورا مسموم میکند
شماره3 :
خنداندن بتمن
در اخر جوک کشنده بتمن میخندد توسط جوکر.
شماره 2:
فلج کردن باربارا گوردون
اودر جوک کشنده باربارا گوردون را فلج میکند
شماره1:
معروف ترین کار او کشتن وشستشو مغزی جیسون تاد
اودرفیلم بتمن پشت نقاب سرخ و در بازی شوالیه ارکام هم
شخصیت جوکر
در داستان‌های مصور بتمن اطلاعاتی درباره گذشته جوکر فاش نمی‌شود اما در شوخی مرگبار مخاطب به اختصار می‌فهمد که جوکر مهندس کارخانه مواد شیمیایی بوده و از شغلش استعفا داده و به عنوان مجری نمایش کمدی که هرگز موفق به خنداندن کسی نمی‌شود، فعالیت می‌کند. شبی با دسته‌ای خلافکار برای دزدی به کارخانه مواد شیمیایی می‌رود. در آنجا بتمن ظاهر می‌شود و جوکر هم از ترس خودش را به داخل مواد شیمیایی می‌اندازد و این موجب می‌شود که چهره‌اش تغی
هیچ قهرمانی برای نجات تو از راه نخواهد رسید.
خودت قهرمان قصه خودت باش، قهرمانی که هیچوقت از پا نمیشینه، قهرمانی که همه نگاهها به اون ختم میشه، قهرمانی که آخر قصه میرسه به اون چه که میخواد! 
هیچ قصه ای یک قهرمان ترسو نمیخواد، هیچ قصه ای یک قهرمان منفعل و وامونده نمیخواد! 
قهرمان باش و به خودت افتخار کن. 
زمزم افلاکیان است این سپاه قهرمان/اسوه ای برخاکیان است این سپاه قهرمان/آرزویش کربلاو قدس در روی زمین/همدم معراجیان است این سپاه قهرمان/پاسداربابصیرت خارچشم صهیونیست/ریشه کن بردشمنان است این سپاه قهرمان/حامی خوب ولایت دررکابش جانفشان/عزت اسلامیان است این سپاه قهرمان/عرصه خدمت برایش هرکجای این جهان/نورچشم شیعیان است این سپاه قهرمان/میرود راه امام وهرشهید باصفا/دلبربر دوستان است این سپاه قهرمان/هست آماده برای آن ظهورمهدوی/لشکر صاحب زمان
 تازگی تاد فیلیپس، کارگردان فیلم Joker (جوکر) اعلام کرده که جوکر فیلم خودش هیچ ارتباطی به فیلم جدید بتمن نخواهد داشت.
فیلم جوکر مدتی پیش در جشنواره ونیز به نمایش درآمد و در نهایت موفق شد که مهمترین جایزه این جشنواره را که جایزه شیر طلایی بود، دریافت کند. این فیلم بجز جایزه توانست نظر منتقدان را نیز جلب کند و نمرات بسیار خوبی را دریافت کند.
ادامه مطلب
فیلم «جوکر» در هفته نخست اکران در آمریکا و گیشه بین‌الملل، فراتر از انتظارها عمل کرد و موفق به فروش چشمگیر ۲۳۴ میلیون دلاری در گیشه جهانی سینما شد.
به نقل از هالیود ریپورتر، فیلم «جوکر» به کارگردانی «تاد فیلیپس» سرانجام با درجه سنی (ویژه مخاطبان بالای ۱۷ سال=R) همزمان در سینماهای آمریکا و سایر نقاط جهان اکران خود را آغاز کرد و توانست ۹۳.۵ میلیون دلار در ۴۳۷۴ سالن سینمای آمریکا و ۱۴۰.۵ میلیون دلار نیز در ۷۰ کشور دیگر جهان بفروشد. 
این فیلم به
حقارت رنجی عجیب است،وقتی مدام مهربانی ت و دل رحمی ت درک نشود و به تمسخر گرفته شود تنها به یک جرقه نیاز داری برای آتش گرفتن...و وقتی طعم انتقام را بچشی دیگر چیزی جلودارت نخواهد بود...و آن وقت سخت است که بفهمی دیگران قربانی تواند یا تو قربانی بی رحمی شان..

میتوانی تصور کنی که اگر روزی همه انسانها خودشان را بسپارند به دست جوکر بینوای بیمارشان،چه میشود؟!

وضعیت سینمای قهرمان محور پس از انقلاب؛
نگاهی کلی به آثار قهرمان‌ محور در تاریخ سینمای ایران پس از انقلاب، نشان می‌دهد که قهرمان‌های برجسته فیلم‌های ایرانی به دو گروه قهرمان‌های ملی و قهرمان‌های دینی تقسیم می‌شوند.
سینمای ایران در مقایسه با جهان، کمتر به بازسازی زندگی قهرمان‌های واقعی تمایل نشان می‌دهد و فیلمسازان ایرانی عموماً ترجیح می‌دهند قهرمان‌هایشان را شخصاً از صفر تا صد خلق کنند. این در حالی است که سینمای جهان (و بالاخص هالی
فیلم جوکر بعد از سالها جنجال و هیاهو اکران شده و این حواشی در زمان اکران دو برابر هم شده است. گرچه نمی‌توان در بررسی این فیلم کاملا از حواشی آن دور شد و این دو مقوله به همدیگر گره خورده‌اند اما فارغ از این جریانات، باید دید که آیا اساسا فیلم جوکر توانسته یک اثر سینمایی موفق باشد؟ واقعیت اینست که فیلم مستقل این ابرشرور دنیای DC، یک ایراد کلی دارد و آنهم اینست که فیلم به هیچ وجه برخاسته از دنیای کمیک‌ها نیست و به معنای واقعی یک اثر مستقل است؛ ی
دانلود فیلم جوکر
Download Film Joker 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم جوکر
کیفیت صدا و تصویر در این نسخه پایین می باشد.
ژانر فیلم : جنایی , درام , هیجان انگیز
زبان فیلم : زبان اصلی
سال انتشار : 2019
محصول کشور : آمریکا , کانادا
کارگردان : Todd Phillips
کیفیت : HDCAM
بازیگران : Chadwick Boseman,Josh Gad,Kate Hudson
خلاصه داستان : این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خور
Batman Beyond 2000 1080p,Return of the Joker BluRay,اکشن,انیمیشن بتمن ماورایی بازگشت جوکر,بتمن ماورایی: بازگشت جوکر,جنایی,دانلود انیمیشن بتمن بازگشت جوکر,دانلود بتمن,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون Batman Beyond با لینک مستقیم,دانلود مستقیم Batman Beyond Return of the Joker,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی Batman Beyond: Return of the Joker,سایت دانلود فیلم,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
جوکر 2019 با دوبله فارسی حرفه ای
دانلود رایگان فیلم جوکر نسخه بلوری فول اچ دی دوبله فارسی
آهنگ اورجینال و قدیمی جوکر (Hiyonat) یا Xiyonat از گروه Ummon اضافه شد
Free Downlaod Movie Joker 2019 FullHD1080P Dubbed Persian
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جهت دانلود فیلم + آهنگ جوکر + خلاصه داستان به ادامه مطلب مراجعه نمایید...
ژانر : جنایی، درام، اجتماعی
محصول : 2019 آمریکا
امتیاز آی - ام - دی - بی : 10/8.8
زبان : د
یک بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده برای گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط دست اندرکاران Miniclip.com منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. داستان بازی از این قرار است که در آن یک جادوگر شرور هیولاهایی را روانه سرزمین آوانتیا (Avantia) کرده است. این هیولاها در این سرزمین مدام دست به خرابکاری زده و در حال نابود کردن نقاط مختلف آن هستند. فقط یک قهرمان شجاع میتواند به این وضعیت خاتمه داده و آوانتیا را نجات دهد و این قهرمان کسی نیست جز شما!
ادا
فیلم جوکر در مدت زمان ۲ ساعت و ۲ دقیقه ساخته شده است و ستارگانی همچون Joaquin Phoenix,Robert De Niro,Zazie Beetz در این فیلم درخشیدند، فیلم جوکر ۲۰۱۹ طرفداران بسیاری دارد و فیلمی جنایی براساس شخصیتی از کمپانی دی سی به همین نام می‌باشد که برای اکران در سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده‌است
لینک های دانلود :
http://mediajx.com/story7032837/دانلود-فیلم-joker-2019http://bookmark-dofollow.com/story5941111/دانلود-فیلم-joker-2019http://bookmark-template.com/story5949964/دانلود-فیلم-joker-2019http://prbookmarkingwebsites.com/story4097755/دانلود-فیلم-joker-2019ht
به نظر خیلی ها کمتر از دو هفته دیگر در نود و دومین مراسم آکادامی اسکار، واکین فینیکس برای بازی در نقش جوکر برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد خواهد شد. اگر این اتفاق صورت پذیرد برای بار دوم است که دشمن درجه یک بتمن یعنی جوکر برنده اسکار می شود. اما فیلم جوکر یک تصویر دو بعدی از شخصیتی را نمایش می دهد که به دلیل داشتن یک پس زمینه مبهم مشهور است. فیلم جوکر چیزی بود که دی سی و وارنر بعد از شکست هایی چون لیگ عدالت به آن نیاز داشتند، چه در رقابتشان ب
دانلود رایگان فیلم قهرمان محصول 1399 اثری از اصغر فرهادی, دانلود رایگان فیلم قهرمان با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی قهرمان جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان فیلم

ادامه مطلب
جوکر، انگل، پلتفرم، بلک میرر، سرمایه سالاری، آلن دوباتن، اروین یالوم و ... چه ارتباطی با هم دارند؟! منتقد نظام سرمایه سالاری اند یا بهترین و پیچیده ترین طرفدار آن؟!

«جوکر» اثری است که سرنوشت تلخ و تاریک یک فرودست را نشان می دهد، جامعه به نمایش درآمده در جوکر، نه یک آمریکای رویاگونه و آرمانی بر محور قهرمان چنان که در فیلم های کمپانی «ماروِل» می بینیم، بلکه پر از فقر و تلخیِ بر محور ضدقهرمان است، ممکن است هنگام دیدن فیلم جنگ ستارگان غبطه بخو
تیشرت مردانه جوکر Benson مدل 12716
59,000 تومان
تیشرت مردانه جوکر
جوکر یکی از شخیت های محبوب بین هواداران در فیلم جوکر می باشد
ویژه طرفدارن جوکر, تیشرت VIP جوکر
جنس : فلامنت درجه یکفری سایز (مناسب L و XL) قد: 70Cmدور سینه: 95Cmطول آستین: 16Cmارسال سریع و ارزان و پرداخت درب منزل.

صفحه اینستاگرامی باتخفیف          صفحه تلگرامی باتخفیف 

امروز بعد از مدت ها اشتیاق، بالاخره جوکر رو دیدم . خیلی دوست دارم نظر و تحلیل کسایی که فیلم رو دیدن بدونم . لطفا اگر تمایل داشتید نظر خودتون یا نقدی که در مورد فیلم خوندید رو بنویسید.

*شهدای ملارد امروز تشییع شدن . خوشا به سعادتشون که برای امنیت مردمشون و اعتقاداتشون جون دادن و چه سخت میگذره این روزا و شبا به خانواده هاشون ... لطفا دعا برای ارامش دل خانواده هاشون و شادی روحشون  رو فراموش نکنید. 

میراث جیسون فصل1 قسمت1
                      مرگ ا از 1
بتمن :مثل برق کذشتش از جلو چشمام گذشت
بتگرل :اهوم
دیک :بچه ها میدونین به هیچکی نگاه چپ نداخته .
بتگرل : مهم ترین برای اون منم
بتمن : من میخوان خبر را به تالیا اینا 
دیمن : جیسون تاد به دیار باقی شتافت
تالیا :اوه نه
دیمن :تنهاکسی که  از خوانواده محافظت میکرد
سلینا:مرده
در گاد اوار
کریتوس :تنهارفیقمون از دست رفته 
اترئوس:بله
بتمن :قهرمان به خاک خون کشیده شد 
جوکر :هعی هعی شانس ما ب
کارگردان فیلم Suicide Squad نظریه جوکر را تایید کرد
کارگردان فیلم Suicide Squad نظریه اخیر طرفداران درباره یکی از تتوهای جوکر در این فیلم را تایید و به درست بودن آن اشاره کرد.

به گزارش بازی رایانه و به نقل از Heroic HollyWood اخیرا طرفداران علاقه‌مند به دنیای سینمایی دی‌سی (DC) درباره جوکر جرد لتو (Jared Leto) نظریه جدیدی درباره تتو روی پیشانی این کاراکتر پخش کردند که به نظر می‌رسد کاملا درست بوده.
این نظریه درباره نوشته Damaged به معنی خراب شدن یا ضربه خوردن، بر رو
تریلر یا همان پیشنمایش قسمت 19 از فصل 5 سریال فلش توسط شبکه The CW منتشر شد. همانطور که مورد انتظار بود آیریس، مادر نورا وقتی فهمید که بری آلن دخترش را به آینده برگردانده است سعی می کند که به آینده رفته و با نورا در مورد اشتباه پدرش صحبت کند.
ادامه مطلب
دانلود فیلم Joker 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم جوکر با زیرنویس فارسی چسبیده از سایت تب مووی
سانسور و بازبینی شده / دانلود فیلم جوکر / دانلود با کیفیت WEB-DL
ژانر : جنایی , درام , هیجان انگیز
نمره منتقدین : ۷
کارگردان : Todd Phillips
ستارگان : Joaquin Phoenix , Robert De Niro , Frances Conroy , Shea Whigham
نمونه کیفیت : کلیک کنید
اطلاعات دقیق فیلم در IMDB : کلیک کنید
خلاصه داستان فیلم : فیلم
سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم
در دهه‌ی هشتاد میلاد
دانلود فیلم جوکر Joker 2019 با دوبله فارسی کیفیت WEB-DL بدون هاردساب کره ای
نام فیلم : Joker 2019
ژانر (موضوع) : جنایی ، هیجان انگیز
زبان : دوبله فارسی
محصول کشور: آمریکا
بازیگران : Joaquin Phoenix, Zazie Beetz, Robert De Niro
خلاصه داستان : فیلم جوکر 2019 ، فیلم سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی هشتاد میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک ر
متفاوت ترین نقش آفرینی جوکر در سینما. ما عادت داریم که جوکر رو به عنوان یک دیوانه ی باهوش و با برنامه و جامعه ستیز در نظر بگیریم اما این فیلم جنبه ی دیگری از شخصیت جوکر رو نشون میده: قبل از دیوانه شدن. جنبه ای که باعث میشه در طول زمان و با وقوع حوادث مختلف انسانی شبیه به جوکر بوجود بیاد. این فیلم از لحاظ روانشناسی بسیار ارزشمنده از این لحاظ که این سیر تکاملی منجر به دیوانه شدن رو به خوبی هرچه تمامتر نشون میده. جوکر برخلاف نسخه های دیگر باعث میشه
جوکر فیلم یا این که حقیقت؟فیلم‌هایی که آینه‌ای از زمان و اجتماع خودشان باشند مشخصا روی مخاطبانشان مخصوصا در نمایش نخستین , تاثیرگذارتر می‌باشند . ولی بیشتر زمان ها تصور میگردد که فیلم‌های ژانر اجتماعی چنین وظیفه‌ای را برعهده دارا هستند . کمتر کسی فکرش را میکرد فیلم جوکر که برمبنای یکی کاراکترهای جهان‌ کمیک‌بوک‌های دی‌سی ایجاد شده است , کاراکتری که از دنیا فانتزی ابرقهرمان‌ها می آید , مرزهای تخیل و فانتزی را پشت راز
نام فیلم: جوکر – Joker | ژانر: جنایی، درام، هیجان انگیز | محصول آمریکا | تاریخ انتشار: 2019
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:54:39 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: متفاوت با هر کیفیت | کیفیت: HDRip | امتیاز: 8.8 از 10
خلاصه داستان:سال ۱۹۸۱، مرد میانسالی به نام آرتور فلک به همراه مادرش پنی در شهر گاتهام زندگی می‌کند. آرتور به عنوان دلقک در مهمانی‌های مختلف ظاهر شده و خرج خود را اینگونه درمیاورد. گاتهام با جرم و جنایت‌های سازمان‌یافته مواجه شده و فقر و بیکاری
پیدا کردم خودمو!
جوکر!
من در عمق بسیار شبیهشم فقط براى اینکه جنایت نکنم نقاشى مى کنم. 
قبلنا وقتى به اون حد از جنون میرسیدم گریه میکردم. اما الان سالهاست نقاشى میکنم در اون لحظه. 
خیلى خوب شد دیدمش. به نظرم جوکر خیلى خیلى خیلى باهوش تر بود چون سریع واکنش نشون میداد؛ سریع دست به قلم میشد.
فوق العاده بود. مردى از انتهاى شب. آرام و مهربان اما خسته... چقدر شبیهش بودم... کاش واقعیت داشت و خودمو بهش میرسوندم و بغلش مى کردم. جوکر فقط یه آغوش میخواست...
"دیو
دلم برای همه تون تنگ شده بود؛کاش چیزی به جز قطعی اینترنت منو اینجا میکشوند،هفته پیش فیلم جوکر رو دیدم. دیشب دوباره فیلم جوکر رو دیدم وامروز صبح دوباره نگاش کردم  وبعد بهش حق دادم با یه تفنگ بقیه رو بکشه.. .
من تا هفته پیش حتی نمیدونستم چقدر میتونیم شبیه جوکر این داستان باشیم..
من به معصومیتش در اوایل فیلم توجه نکردم وبعد از خودم نپرسیدم این همه خشونت نتیجه همون خشمی بود که هیچ وقت فرصت بروز پیدا نکرد
الان میتونم تک تک دیالوگ هاش رو احساس کنم
او
تعریف فیلم جوکر رو خیلی شنیده بودم، امروز تماشا کردم و خب به نظرم این فیلم مقواست! وقت باارزشم رو هدر داد.
من این فیلم رو دوست نداشتم، چون برام تازگی نداشت و فیلم راننده تاکسی رو برام تداعی می کرد، البته گونه ای ضعیف در بازسازی این فیلم. انگیزه هایی که جوکر رو به یک شخصیت وندال و ضد اجتماع سوق داد، برام قانع کننده نبود و حوادث چندان سیر منطقی نداشتند، انگار فیلمساز قصد داشته هرگونه فلاکتی رو در زندگی جوکر قرار بده تا یک تراژدی نارسا بسازه که ف
متنفرم از بی نتی!
همین الان فیلم جوکرو دیدم و‌ دوست دارم برم نقدهاشو بخونم دوست دارم برم تو اینستا انقدر توی هشتگ جوکر غرق بشم که بمیرم دوست دارم‌ انقدر برم‌ توی اینستاگرام نظرات زیر پست های جوکرو بخونم که مغزم بپاچه روی گوشی.
دوست دارم بتونم برم خود فیلمو دانلود کنم و هزاردفعه ببینمش نه فقط یبار با برنامه ی لنز رو صفحه ی کوچیک موبایل!دوست دارم برم تو سینما جوکرو ببینم.دوست دارم برم هزار تا فیلم دیگه از خواکین فینکس دانلود کنم ببینم دوست دا
دانلود فیلم Joker 2019 جوکر با زیرنویس فارسی و کیفیت عالی
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده
فیلم جوکر زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: جوکر Joker
کیفیت: HDRip
ژانر: جنایی | درام | هیجان انگیز
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 18 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکا فیلم Joker 2019 جوکر
کارگردان: تاد فلیپس
ستارگان: واکین فینیکس ، رابرت دنیرو ، زازی بیتز ، فرانسیس کانروی ، برت
نقد فیلم Joker – عقاید یک دلقک قاتل
توسط محمد
25 نوامبر 2019
۰

پس از سال‌ها جنجال و هیاهو فیلم جوکر اکران شد و باعث شد حواشی آن از قبل هم بیشتر شود. اگرچه نمی‌توان در بررسی این فیلم کاملا از حواشی آن دور شد و این دو مقوله به همدیگر گره خورده‌اند اما فارغ از این جریانات، باید دید که آیا اساسا فیلم جوکر توانسته یک اثر سینمایی موفق باشد؟ واقعیت اینست که فیلم مستقل این ابرشرور دنیای DC، یک ایراد کلی دارد و آنهم اینست که فیلم به هیچ وجه برخاسته از دنیای
دیشب بعد از تعریف های بسیاری که در این مدت درباره فیلم جوکر شنیده بودم موفق به تماشای فیلم شدم. جوکر تاد فلیپیس یکی از بهترین رونمایی هایی است که تا به امروز از این شخصیت صورت گرفته است. آرتور که با وجود بیماری روانی سعی در انتقال مهربانی و حس خوب میان مردم شهر دارد مدام از سوی افرادی که در شهر خاکستری گاتهام هستند به عقب رانده می شود. کمدین شدن آرزوی همیشگی آرتور است ولی تحقیر او در برنامه زنده تلویزیونی و نوع نگاهی که جامعه به اینگونه افراد
فروشگاه اینترنتی قهرمان
ارائه دهنده انواع شیرآلات بهداشتی،علم دوش حمام،شلنگ توالت،فلاش تانک و لوازم جانبی دیگر برند قهرمان می باشد.
این مجموعه که نماینده و عاملیت رسمی محصولات قهرمان را بر عهده دارد به صورت اینترنتی و مستقیم با هدف حذف واسطه ها اقدام به فروش به مصرف کنندگان نهایی کرده است.
از ویژگی های مهم فروشگاه قهرمان می توان به اصالت شیر قهرمان، بهره بردن از گارانتی معتبر کارخانه، بررسی دقیق محصولات،گارانتی بهترین قیمت،بیشترین تخف
جوکر
در فیلم های اصلی امروز ، "تاریک" فقط طعم دیگری است. مانند "لبه دار" ،این بسته به نوع بازار که می خواهید برسید ، گزینه ای است که شما از آن استفاده می کنید. و مخصوصاً هنگام تزریق به ژانر کمیک بو مفید است.

تاریکی دیگر ارتباطی با احساس بیگانگی ندارد که فیلمساز می خواهد آنرا بیان کند یا پاکسازی کند ، همانطور که در مورد فیلمی مانند "راننده تاکسی" نیز وجود داشت. این به معنای کشف ایده های ناراحت کننده نیست ، همانطور که در "پادشاه کمدی" انجام شد. آیا
امروز بعد از مدت ها اشتیاق، بالاخره جوکر رو دیدم . خیلی دوست دارم نظر و تحلیل کسایی که فیلم رو دیدن بدونم . لطفا اگر تمایل داشتید نظر خودتون یا نقدی که در مورد فیلم خوندید رو بنویسید.
لینک دانلود در پاسخ کامنت ارکیده عزیز

*شهدای ملارد امروز تشییع شدن . خوشا به سعادتشون که برای امنیت مردمشون و اعتقاداتشون جون دادن و چه سخت میگذره این روزا و شبا به خانواده هاشون ... لطفا دعا برای ارامش دل خانواده هاشون و شادی روحشون  رو فراموش نکنید. 

Arthur Fleck: You don't listen, do you? I don't think you ever really hear me. You just ask the same questions every week. "How's your job?" "Are you having any negative thoughts?" All I have are negative thoughts.

جوکرها محصول بی‌توجّهی، بی‌هنری، بی‌صبری، بی‌عاطفگی و بی‌شعوری ما هستند. مراقب جوکرهایی که با گفتار و رفتار هر روزه خومان می‌سازیم باشیم!

پ.ن. رونوشت، به همه معلّم‌های عزیز!
این فیلم اگر چه در زمره فیلمهای درام و با ژانر وحشت معرفی شده اما بخش معنوی فیلم و ناهنجاریهایی که جامعه بر فرد و فرد بر جامعه و حکومت بر هردوی اینها میگذارد قابل توجه است آیا هیتلر ویرانگر جهان بود یا جامعه اطراف دوران کودکی و نوجوانی او باعث ساخت شخصیت او شد تنفر او از یهودیت در دوران کودکی او نقش گرفت  .ناهنجاریهای اجتماعی همیشه ریشه در علل خاصی دارد که می تواند از سوی مردم و یا دولتها بر فرد و جامعه و بلعکس تاثیر گذار باشد .و افرادی مثل جوک
کمیک جوک کشنده اثر استاد الن مور :میشه گفت که این کمیک بهترین کمیک تاریخ بتمن و یکی از مهم ترین کمیک های بتمن است.در این کمیک رابطه بتمن و جوکر عمق پیدا کرده و جذاب تر از قبل میشود.از اتفاقات مهم این کمیک میتوان به شلیک جوکر به باربارا گوردون را نام برد که باعث فلج شدن او شد.البته در سری new 52 دوباره به حالت عادی برگشت.همچنین این کمیک یکی از بحث بر انگیز ترین صفحات پایانی دنیا را دارا است.می توانید برای دانلود کمیک به وب سایت getcomics بروید و همین طور
کمیک جوک کشنده اثر استاد الن مور :میشه گفت که این کمیک بهترین کمیک تاریخ بتمن و یکی از مهم ترین کمیک های بتمن است.در این کمیک رابطه بتمن و جوکر عمق پیدا کرده و جذاب تر از قبل میشود.از اتفاقات مهم این کمیک میتوان به شلیک جوکر به باربارا گوردون را نام برد که باعث فلج شدن او شد.البته در سری new 52 دوباره به حالت عادی برگشت.همچنین این کمیک یکی از بحث بر انگیز ترین صفحات پایانی دنیا را دارا است.می توانید برای دانلود کمیک به وب سایت getcomics بروید و همین طور
دانلود فیلم Joker 2019 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم جوکر 2019 با کیفیت عالی
کیفیت BluRay 1080p 720p دوبله فارسی حرفه ای
نام اثر: فیلم جوکر 2019 دوبله فارسی
ژانر : جنایی | درام | هیجان انگیز
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
خلاصه داستان : 
داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست  خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود که او تبدیل به آدمی بی‌رحم
سایت شرط بندی معتبر
بهره کازینو ۲.۵% میباشد.این بازی از بازی دومینوی چینی به اسم پای‌گو مشتق شده‌است. بازی براساس دست ورق استاندارد به‌جای دومینو آداپته شده‌است. انگیزه این میباشد که با هفت کارت داده گردیده به شما، دو دست باصرفه ۵ کارتی و ۲ کارتی صحیح فرمایید. آن گاه دست شما با دست دیلر که به طور مشابهی صورت گرفته مقایسه می‌گردد. در هنگام جداسازی فقط شرط این میباشد که دست پهناور می بایست از دست کوچک بهتر باشد. وقتی که هر دو دست ۵ کارته و ۲ کا
سلام.پارت سه
سومکت ، لیدی باگ رو هل میده و هر دو روی زمین می افتند. -پس تیر هایی که به سمتمون می اومدن کجا رفتن ؟-یعنی محو شدن ؟ولپینا از پشت دیوار به دو ابر قهرمان حیرون نگاه میکنه .پوسخندی میزنه و دوباره در فلوتش فوت میکنهلیدی باگ و کت دوباره متعجب تر از قبل به هم نگاه کردند :پرنسس فرایگت (در دوبله فارسی با نام شاهدخت معطر ) بعد همزمان ادامه میدن ولی تو توی مدرسه...هر دو صحبتشون رو نصفه میزارن و بعد به سمتش می دوندلیدی باگ یویوش رو به سمت پرنسس ف
کتاب جدال قهرمان دیوید گریم استون رضوانه سیدعلی انتشارات محراب قلم
کتاب جدال قهرمان : مأموریتی در جدال با شرایط سخت، شرایط ننگ…

کتاب جدال قهرماننویسنده : دیوید گریم استونمترجم : رضوانه سیدعلیانتشارات محراب قلم
خلاصه:
دسیموس و دوستش به طریق مشکوکی دزدیده می شوند و به محل دور از خانه شان منتقل گشته و زندانی می گردند.آنها کم کم متوجه می شوند که اربابان آنها را برای بردگی می برند بردگانی که باید با مسابقه و مبارزه با همدیگر وک تک زدن هم، دیگر
خلاصه ی داستان: شرور مرموزی به نام “هاش” با فریب دادن خطرناک ترین چهره های گاتهام شوالیه تاریکی را وارد اتفاقات بی سابقه ای میکند. هاش تلاش میکند که با استفاده افراد سرکش گاتهام از جمله جوکر، هارلی کویین و پویزن آی وی به دوران سلطنت بتمن پایان دهد و از آنجایی که از هویت واقعی بتمن خبردار است، میخواهد که زندگی شخصی بروس وین را نیز نابود کند. این در حالی است که زندگی بتمن و بروس وین به خاطر شروع یک رابطه عاشقانه با سیلینا کایل یا همان زن گربه ا
دانلود فیلم خارجی جوکر Joker 2019 با دوبله فارسی
فیلم خارجی جوکر فیلمی در ژانر جنایت ، درام ، هیجان انگیز به کارگردانی تاد فیلیپس در سال 2019 ساخته شده است که در این فیلم بازیگرانی مانند واکین فینیکس، رابرت دنیرو ، زازی بیتز، فرانسیس کانروی، برت کالن ، در این فیلم نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم را با دوبله فارسی و سانسور شده از سایت پیشگام مووی بصورت قانونی دانلود و دریافت نمایید.
دانلود فیلم جوکر 2019 دوبله فارسی
نام فیلم : Joker | جوکر
محص
تولد دخترم نزدیک بود و نمی دونستم براش کادو چی بخرم؟ باسایتی به اسم  «دوزلی بوک» آشنا شدم که چند قصه‌ ی کودکانه ی جذاب دارد و می شود اسامی قهرمان های اونها رو به سلیقه ی خودت انتخاب کنی.
مشخصات، علایق و کاراکتر مورد علاقه دخترم را ثبت کردم و کتاب‌ داستانی تحویل گرفتم که قهرمان آن دخترم بود. 
جزو 250 فیلم برتر IMDB
دانلود فیلم جوکر Joker 2019
 نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : جنایی, درام, هیجان انگیز
کارگردان : Todd Phillips
ستارگان : Frances Conroy, Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Todd Phillips,Scott Silver,Bob Kane,Bill Finger,Jerry Robinson
مدت زمان : 2 ساعت و 02 دقیقه
استند آپ کمدینی شکست خورده دیوانه شده و تبدیل به قاتلی روانی می‌شود...
ادامه مطلب
قبل از انتشار خبر بگم که چانیول علاقه خاصی به مارورل داره و سر اومدن جوکر چقد ذوق داشت و یکی از محبوب ترین فیلماشم ددپول هست:)
خلاصه که رایان رینولدز بازیگر نقش ددپول برای فیلم جدیدش که اتفاقا با پیمان معادی ما هم همبازی بودن میرن کره واسه ی اکران فیلم در اونجا:)
امسو هم به اون مراسم دعوت شده بود و با لباس های ورژن اکسو ابسشن به اون مراسم رفتن:)
رایان در اون مراسم با اکسو ملاقات کرد و معلوم شد ایشونم فن اکسو هستن
پس چانیولم که رو ابرا بود واسه به
مشخصات ظاهری جوکر معمولاً کتی ارغوانی می پوشد. در «بتمن: جوکر» (Batman: the joker) جوکر یک بارانی ارغوانی رنگ پوشیده است. چهره او سفید، لبانش قرمز و موهایش سبز رنگند. در بعضی از تصاویر، دور چشمانش همچنین سیاه رنگ هستند. جهت این رنگ چهره، درون شعر های مختلف، متفاوت است. در بیشتر کمیک ها، انگیزه تبدیل چهرهٔ جوکر، پرت شدن او به درون مواد شیمیایی تذکر شده است. اما درون برخی دیگر از کمیک ها، رنگ چهرهٔ جوکر، صرفاً معلول گریم کردن اوست. در برخی عده ها، دو طر
نام :جوکرژانر: جنایی , درام , هیجان انگیزامتیاز: 8.7/10 از  500,000 رای جوایز:  برنده 7 جایزه و نامزدی 15 جایزه دیگر(جزء 250 فیلم برتر با رتبه 19)زبان فیلم: دوبله 2زبانه 
خلاصه داستان:ماجرای این فیلم به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی 1980 میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد و داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و استند آپ کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی موجب می‌شود که او تبدیل به قاتلی روانی و ترسناک شود که...
کار
آیا تا کنون رهبری فرقه از خود پرسیده در زمانی که کشور نیاز به کمک مردمش
داشت و در آن زمان که اکثر جوانان راهی جبهه های جنگ شدند این خلق قهرمان
کجا بودند یا نه چرا رو در روی کشورشان ایستادند؟ مگر نام گروه آنان
سازمان مجاهدین خلق ایران نبود ! اگر این فرقه ماهیت ایرانی دارد و خود را
خلق قهرمان ایران معرفی می کند چرا در هیچ چالشی پشت سر مردم کشورش نبود
بلکه همین مردم بیشترین ضربات را از همین خلق قهرمان دیده اند .
تیم کمبل پرومی قهرمان لیگ و جام حذفی دهستان کمبل در سال  ۹۷

◀توپ چی های لیگ
الیاس نامدار
کمال پاژخ
مازیار میرزهی
رستم نامدار
یحیی پاژخ
◀داوران
سعید حبیبی
ندیم شیخزاده
داود ازادیان
محمود هاشمزهی
ناصر ایاز
رشید ایاز
امید هاشمزهی
رسول هوت
ناصر بلوچ
امین ایاز
مسلم اشنود
نوید پیرایی
اشنا
ذاکر خلیلی فر
منصور پاداش
عمر میهن دوست

♻مسئول اجرایی
دلمراد هوت
◀اقای گل لیگ دهستان کمبل
رحیم بخش بلوچزاده
بهترین بازیکن
خلیل بلوچ
بهترین دروازبان لیگ
درخواستی از سارا بیات
نام فارسی : قهرمانان شرور نیستند (را.وان
سال تولید : ۲۰۱۱
محصول کشور :هند
ژانر : اکشن | ماجراجویی | علمی تخیلی
کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p
کارگردان :Anubhav Sinha
ستارگان :Shah Rukh Khan, Kareena Kapoor, Arjun Rampal
خلاصه فیلم  :«شکار سابرمانیام» که اصالتا هندی است به همراه همسر و پسرش زندگی معمولی ای دارند. او در شرکتی مشغول به کار است که به زودی یک بازی کامپیوتری بی نقص و بزرگ را وارد بازار خواهد کرد. شکار قصد دارد در این بازی کامپیوتری یک ابر قهرمان بسا
امروز قصد داریم آدرس جدید سایت دانلود روزانه رو برای شما قرار بدیم . برای دانلود فیلم از این سایت می تونید اقدام کنید. همچنین می تونید تمامی فیلم های دوبله فارسی رو به راحتی دانلود نمایید. 
جوکر (2019) 10-10به عنوان بیننده ای که واقعاً به TIFF رفته و شاهد این فیلم بوده است و نمی خواهد به اعتیاد به مواد مخدره اعتقاد داشته باشد ، یک MASTERPIECE مطلق است و ققنوس یک افسانه معتبر است.10 سپتامبر 2019من شخصی بودم که همه اعتیادها و ادعاهای مربوط به شاهکار را به عنوا
تا حالا به این فکر کردید که چی می شد اگه ارباب شرارت به ارباب نیکی تغییر اسم می داد.
کلا همه چی بهم می ریخت.
از اونجایی که ما میدونیم ارباب شرارت می تونه هر کسی رو شرور کنه و تحت کنترل بگیره پس اگه ارباب نیکی بشه هم می تونه این کارو بکنه ولی قدرت لیدی باک دیگه بی استفاده می شه.
بیاین یه نگاهی به قدرتای ارباب شرارت و لیدی باگ بندازیم.
لیدی باگ:قدرت خنسی کردن شرارت اکوما ها و گردونه ی خوشانسی.
ارباب شرارت:قدرت کنترل ذهن(چه در جهت خوب جه در جهت بد)
ح

ژانر (موضوع) : جنایی ، هیجان انگیز
زبان : دوبله فارسی
محصول کشور: آمریکا

خلاصه داستان : فیلم جوکر 2019 ، فیلم سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی هشتاد میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می‌کند که دلقک یک سیرک و یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می‌شود ک
امروز عمه ی گرامی ام را دیدم. خیلی گلایه کردم از او. گفتم این صحیح نیست که توی دنیا فقط عمه ی من فیلم جوکر را تحلیل نکرده باشد! بنده خدا پیرزن الان نشسته یک گوشه و دارد سعی می کند با کلمات نئولیبرالیسم و آنارشیسم و... جمله بسازد
قهرمان هرکس تو زندگی اش خودشه! چه بخواد چه نخواد چون داره خودشو کنترل میکنه نه قهرمانای دیگه رو! امیدوارم رسما با قدرت قهرمان زندگی خودمون بشیم، چیزی که باید اتفاق بیفته!
فضای وبلاگ نویسی به طور محسوسی تو این گرمای تابستون داره سرد میشه؛ وبلاگ ها حذف میشن! نویسنده ها خداحافظی میکنن!what's going on!?
این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب
واکین فینیکس در اسکار 2020

واکین فینیکس , هنرپیشه فیلم جوکر , پیروز شد در جریان اسکار ۲۰۲۰ , جایزه اسکار شایسته ترین هنرپیشه نقش نخستین مرد را اخذ نماید .نود و یکمین عصر جوایز اسکار یا این که به عبارتی اسکار ۲۰۲۰ عمل خویش را آغاز کرده که نظیر سال قبل , مراسم سال جاری هم فارغ از اجرا کننده و گوناگون با سال‌های قبلی در هم اکنون برگزاری است . درحال حاضر در جریان جدیدترین خبرها سینما و تلویزیون , پیروز جایزه اسکار شایست
به گفته سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ:

طی رصد پلیس امنیت فاتب در فضای مجازی موفق شدیم یکی از اراذل و اوباش پایتخت که در فضای مجازی با سلاح گرم قدرت نمایی می‌کرد را دستگیر کنیم. تخریب اموال شهرواندان، شرارت، نزاع دسته جمعی، قدرت نمایی و زورگیری از عمده شرارت‌های این متهم است و وی دو پرونده مفتوح در شرق تهران دارد که تخریب ۵ دستگاه خودرو و درگیری با شهروندان مضمون این دو پرونده است.

از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر
#موقت
نگاهی به جوکر ساخته تاد فیلیپس
نقد فیلم جوکر؛ قتل با لبخند!
فیلم سینمایی جوکر به تاریخچه ی شکل گیری شخصیت جوکر می پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه ی هشتاد میلادی و در شهر گاتهام جریان دارد. این فیلم داستان آرتور فلک را روایت می کند که یک کمدین شکست خورده است و اتفاقاتی باعت می شود که باعث می شود او ... فیلم جوکر در سال 2019 ساخته شده است. این فیلم محصول آمریکا و کانادا و در ژانر اکشن و هیجان انگیز می‌باشد در فیلم واکین فینیکس، رابرت دنیرو و زازی بی
#صومعه_پارم آخرین اثر #استاندال ِ فرانسوی است. این رمان را بهترین اثر استاندال می دانند. گویا فصل اول کتاب از اعترافات واقعی یک ستوان نوشته شده است. سپس از دل این اعتراف به اتریش می رویم و داستان دو زن دیگر را می خوانیم. نویسنده متبحّرانه این حرف را به ما می رساند که قهرمان کتاب، ثمره ی ازدواج آن ستوان معترف و یکی از دو زنی است که روایت گر داستان شان شده‌ است. با ناپلئون و جنگ هایش آشنا می شویم، زیرا بزرگ شدن قهرمان داستان تلاقی با جنگ ها ناپلئو
قهرمان افسانه ای تنیسهنگامی که تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت، با تزریق خون آلوده، به بیماری ایدز مبتلا شد.طرفداران آرتور از سر تا سر جهان نامه هایی محبت آمیز برایش فرستادند.
یکی از دوستداران وی در نامه خویش نوشته بود: "چرا خدا تو را برای ابتلا به چنین بیماری خطرناکی انتخاب کرده؟"آرتور اش، در پاسخ این نامه چنین نوشت:...
در سر تا سر دنیا

ادامه مطلب
علی توکلی شهردار منطقه 19 از "نادر مرادی" قهرمان رشته وزنه برداری معلولین با حضور در منزل ایشان تجلیل کرد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در این دیدار توکلی ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای این توانیاب قهرمان، درخشش ورزشکاران در عرصه ملی را از نقاط قوت و پتانسیل بالای این منطقه یاد کرد و افزود: شهرسالم در گرو داشتن جوانان ورزشکار است و با ورزش در هر مکانی جرم و بزه کاهش می یابد.گفتنی است نادر مرادی توانسته بود در مسابقات وزنه برداری معلول
از تردید سرشار پرسیدم: جناب استاد! به نظرشما روی فرهنگ مقاومت کارکنم یا قهرمان؟ کدام حیاتی تر است؟مسئله جامعه مان کدام است؟
پرسیدند: کدام موضوع را بیشتر دوست دارید؟
پاسخ دادم: قهرمان در سینما!
فرمودند: حیاتی ترین کار دنیا الان این است که شما روی موضوع قهرمان در سینما کار کنید!

+ استاد راهنمای مودب ومتخلق ِ پایان نامه ام این روزها داور برنامه عصر جدید است. برای تسویه حساب با دانشگاه  نزدش بودم؛ گله‌مند بود از شیوه نقد کردن دوستان آشنا و غیرآش
دانلود فیلم سینمایی افزونگر شرور Maleficent: Mistress of Evil 2019

نام فیلم : افسون‌گر شرور: سردسته اهریمنان ، Maleficent: Mistress of Evil 2019
ژانر : ماجراجویی، خانوادگی، فانتزی
انتشار : ۲۰۱۹
زبان : انگلیسی
مدت : ۱۱۸ دقیقه
زیرنویس فارسی : دارد
کیفیت : بلوری BluRay
حجم : ۲٫۳ گیگابایت + ۱٫۱ گیگابایت + ۶۰۹ مگابایت
بازیگران : یواخیم رانینگ
کارگردان : آنجلینا جولی، ال فانینگ، هریس دیکینسون، میشل فایفر، سم رایلی، چویتل اجیوفور، اد اسکرین و رابرت لیندسی
ا
هیچوقت تا سخنان آب انگور گاز دار تمام نشده رهایش نکنید، بغضش می شکند و اشک های جاریش دامن کتاب های آنتونی هوروویتس را می گیرد و از آن روز شرلوک هلمز و موریاتی از خشم و نفرت بنفش چهره می شوند و شب ها روی میز آشپزخانه لم می دهند و بطری های آب انگور را پشت سر هم سر می کشند، احتمالا به دختری فکر می کنند که دل آب انگور گازدار را شکسته است. آه آب انگور عزیز، گوریل انگوری را شادمان کردی و برای مردمان بی شراب، فرصتی در اینستا فراهم آوردی تا با می قرمز در
هنگام نصف کردن میوه با چاقو ، دسته ی چاقو می شکند(n بار رخ داده است :) در هنگام مسواک‌ زدن ، مسواک نیز می شکند . برس دستشویی در چاه گیر می کند ، تلاش برای در آوردنش صورت می گیرد ، برس و چاه بند با هم در می آیند (چاه بند نیز می شکند ) . با برخورد ملایم پا به سیم شارژر ، گوشی خواهر از روی میز بر زمین پرتاب می شود و...
+ حس می‌کنم نیروی عجیبی درونمه :))  اگه معلم خوبی نشدم ، قول میدم یک ابر قهرمان بشم ^_^ 
نیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
نیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 

ابعاد : ۲۳ * ۳۴ سانتی مترمحدوده سنی:۳سال به بالادر این جعبه ۲ بازی وجود دارد که شرح بازی ها به صورت زیر است: ۱-بازی سگ های قهرمان: در این بازی یک صفحه بازی با تم سگ های نگهبان، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند. ۲- بازی فردیناند:در این بازی یک صفحه بازی با تم فردیناند، مهره، تاس و برگ های بازی وجود دارد که طبق نقشه بازی بازیکن ها بازی می کنند.

برای خرید محصولات فکر آوران می توانید به وب سایت پخش اسباب باز
The Hero of Color City 2014,انیمیشن دوبله فارسی,بدون سانسور,داستان انیمیشن The Hero of Color City 2014,دانلود انیمیشن The Hero of Color City 2014 BluRay,دانلود انیمیشن با کیفیت بلوری,دانلود انیمیشن قهرمان شهر رنگی The Hero of Color City 2014,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن The Hero of Color City 2014,دانلود کارتون The Hero of Color City 2014 720p,دانلود مستقیم انیمیشن The Hero of Color City 2014 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,قهرمان شهر رنگی,مداد رنگی,
ادامه مطلب
ژانر : جنایی , رازآلود , مهیج
مدت زمان : ۱۱۵ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p HDRIP فرمت : MKV انکودر : PaHe حجم : ۹۰۰ مگابایت محصول : آمریکا , کانادا ستارگان : Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Frances Conroy, Brett Cullen کارگردان : Todd Phillips لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
جوکر ، فیلمی جنایی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی تاد فیلیپس می‎باشد. فیلم سینمایی جوکر به منشاء داستانی شخصیت جوکر می‌پردازد و اتفاقات این فیلم در دهه‌ی هشتاد میلادی و در

در این مطلب قصد داریم برترین سایت های پخش فیلم جدید را به شما نمایش دهیم.
لیست زیر مربوط به بروزترین سایت های دانلود فیلم در فضای اینترنتی می باشد.
که شما عزیزان به راحتی با ورود به آن و سرچ فیلم مورد نظر آن را با کیفیت های مختلف دانلود و یا حتی آنلاین دریافت کنید.

دانلود فیلم مطربفیلم مطربمطربدانلود فیلم جوکرفیلم جوکرجوکرترمیناتور : سرنوشت تاریکدانلود فیلم ترمیناتور : سرنوشت تاریکمعرفی برترین فیلم هافیلم جدیددانلود جدیدترین فیلماوکس
حتی در مسابقات بوکس 20 درصد از شنواییش رو از دست داد.
بدلیل نداشتن توان مالی سال 81 تا 87 مربی نداشت.
او حالا نفر سوم مسابقات مستر المپیاییس که جی کاتلر قهرمان افسانه ای هادی رو اسطوره میخواند✌
@jalebe_news
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
دانلود فیلم سینمایی جوکر(JOKER) دوبله فارسی بدون سانسورنام:جوکرژانر:جنایی، درام، هیجان انگیزکشور:آمریکاتاریخ انتشار:2019زبان:دوبله فارسی+انگلیسیمدت زمان:2:01:49خلاصه داستان: سال ۱۹۸۱، مرد میانسالی به نام آرتور فلک به همراه مادرش پنی در شهر گاتهام زندگی می‌کند. آرتور به عنوان دلقک در مهمانی‌های مختلف ظاهر شده و خرج خود را اینگونه درمیاورد. گاتهام با جرم و جنایت‌های سازمان‌یافته مواجه شده و فقر و بیکاری مردم شهر از جمله آرتور را آزار می‌دهد. آ
هیچوقت تا سخنان آب انگور گاز دار تمام نشده رهایش نکنید، بغضش می شکند و اشک های جاریش دامن کتاب های آنتونی هوروویتس را می گیرد و از آن روز شرلوک هلمز و موریاتی از خشم و نفرت بنفش چهره می شوند و شب ها روی میز آشپزخانه لم می دهند و بطری های آب انگور را پشت سر هم سر می کشند، احتمالا به دختری فکر می کنند که دل آب انگور گازدار را شکسته است. آه آب انگور عزیز، گوریل انگوری را شادمان کردی و برای مردمان بی شراب، فرصتی در اینستا فراهم آوردی تا با می قرمز در
بتمن از پشت بام های شهر گاتهام به شهری دور افتاده رفته است تا دشمنان فراری از زندان را نابود کند ! بتمن در مقابل دشمن همیشگی خود جوکر قرار می گیرد و شما وظیفه دارید که با وارد کردن ضربه های کاری او و یارانش را شکست دهید.
ادامه مطلب
از دوستان عزیز جهت معرفی چند فیلم خیلی خوب دعوت به همکاری مینمایم :))
- پنج گیگ اینترنتمان را میخواهیم در جهات رشد فرهنگی خرج کنیم(الکی مثلا پس فردا مهلت اتمامش نیست) و فعلا یکیش جوکر است. چند تا عالی دیگر معرفی بفرمایید. باتشکر

+به خاطر لیست پرپیمان فیلم های پیشنهاد شده ثابت می ماند :)
خلاصه فیلم

سال ۱۹۸۱، مرد میانسالی به نام آرتور فلک به همراه مادرش پنی در شهر گاتهام
زندگی می‌کند. آرتور به عنوان دلقک در مهمانی‌های مختلف ظاهر شده و خرج
خود را اینگونه درمیاورد. گاتهام با جرم و جنایت‌های سازمان‌یافته مواجه
شده و فقر و بیکاری مردم شهر از جمله آرتور را آزار می‌دهد. آرتور به یک
اختلال عصبی ناخویشتن‌داری عاطفی دچار است و در مواقعی که کنترل خود را از
دست می‌دهد، به طرز هیستری می‌خندد. آرتور که در وضعیت بدی به سر می‌برد،
دردفاع ازسپاه قهرمان آماده ایم/بهردین وانقلاب وشیعیان آماده ایم/پاسدارباولایت مردمیدان جهاد/برنبردجاودان بادشمنان آماده ایم/دشمن از روی خباثت طعنه داردبرسپاه/بهرنابودی شیطان هرمکان آماده ایم/پاسداربابصیرت خادم این ملت است/برصدورگام دوم درجهان آماده ایم/ماهمه سرباز رهبر دررکابش پرخروش/بهرفتح قدس هم ای دوستان آماده ایم/دوره آخرزمان وفصل هم عهدی رسید/برظهورت حضرت صاحب زمان آماده ایم/

اوکس فیلم - در این مطلب قصد داریم برترین سایت های پخش فیلم جدید را به شما نمایش دهیم.
لیست زیر مربوط به بروزترین سایت های دانلود فیلم در فضای اینترنتی می باشد.
که شما عزیزان به راحتی با ورود به آن و سرچ فیلم مورد نظر آن را با کیفیت های مختلف دانلود و یا حتی آنلاین دریافت کنید.

دانلود فیلم مطربفیلم مطربمطربدانلود فیلم جوکرفیلم جوکرجوکرترمیناتور : سرنوشت تاریکدانلود فیلم ترمیناتور : سرنوشت تاریکمعرفی برترین فیلم هافیلم جدیددانلود جدیدتری
انیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
ادامه مطلب
انیمه آکادمی قهرمانی من بر اساس مانگایی با همین نام از Kōhei Horikoshi تولید و منتشر شده است. داستان این انیمه به پسری به نام « میدوریا ایزوکو » مربوط می‌شود که با وجود نداشتن قدرتی خاص که در عصر او، برای انسان‌ها امری بسیار عادی بودِ، همچنان آرزو قهرمان شدن در سر دارد و عاشق قهرمانی به نام « آل‌مایت » است و می‌خواهد روزی قهرمانی مثل او شود: قهرمان شماره یک جهان. 
ادامه مطلب
فرق ما با بقیه اینکه ریشه ما تو خاکه نه تو آب .
هرگز یادمون نره همه ما یه روزی میمیریم و باید به جز مال و ثروت برای آیندگان ، الگو به ارث بزاریم و این الگو نشانه ریشه ای که در خاک پاک و قهرمان پرور کشورمون تنیده شده . مثل گذشتگان باشیم . هیچ کشوری به اندازه ایران قهرمان به خودش ندیده ، غربی ها میخوان ریشه مارو مثل مال خودشون سست  کنند و برای همین هر روز تلاش میکنن که ما به جای قهرمانان و پهلوانان کشورمون ، ابر قهرمانان خیالی اونارو بپرستیم . دنیا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها